Arthur has logged 14 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Ali & Cavett: The Tale of the Tapes

Ali & Cavett: The Tale of the Tapes

2018
×
★★
Edit this entry  
14
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

2019
×
★★½
Edit this entry  
04
Hail Satan?

Hail Satan?

2019
×
★★★
Edit this entry  
04
American Dharma

American Dharma

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Meeting Gorbachev

Meeting Gorbachev

2018
×
★★½
Edit this entry  
02
Hope Frozen

Hope Frozen

2018
×
★★★½
Edit this entry  
02
Eye to Eye

Eye to Eye

2020
×
★★★
Edit this entry  
02
Lady Time

Lady Time

2019
×
★★★
Edit this entry  
02
Conductivity

Conductivity

2020
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Disappearance of My Mother

The Disappearance of My Mother

2019
×
★★★★
Edit this entry  
02
Carnival Pilgrims

Carnival Pilgrims

2020
×
★★★★
Edit this entry  
31
Space Dogs

Space Dogs

2019
×
★★★★
Edit this entry  
17
One More Time with Feeling

One More Time with Feeling

2016
×
★★★★
Edit this entry  
17
Typhoon Mama

Typhoon Mama

2019
×
★★½
Edit this entry