Sort by
  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★

  • 537 Votes

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • 8:46

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • The Beach House

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Hair Love

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★½

  • 0.0MHz

    ★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Axcellerator

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • I Trapped the Devil

    ★★★

  • Daniel Isn't Real

    ★★★

  • Us

    ★★★½

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★½

  • The Lodge

    ★★★

  • Escape Room

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fighting in the Age of Loneliness

  • Creed II

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • The Head Hunter

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • First Man

    ★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Tales from the Hood 2

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • Terrified

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Satan's Slaves

    ★★½

  • It

    ★★★½

  • Veronica

    ★★★

  • The Armoire

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★★★

  • 47 Meters Down

    ★★

  • Alien: Covenant

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★