Sort by
  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Troll

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★½

  • The Making of: The Seventh Seal

  • The Deadly Basement of a 4chan Doomer

    ★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • After Ever Happy

    ½

  • Fall

    ★½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★½

  • The King of Stolen Valor

    ★★★½

  • The Lad Goodbye

  • Lightyear

    ★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★½

  • Broker

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★½

  • The Three B's of Business

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Metal Lords

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Tall Girl 2

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★½

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • VOIR

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Three Wishes for Cinderella

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Encanto

    ★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • Help

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★