Sort by

FredM has logged 24 entries for films during October 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Nun

The Nun

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The Meg

The Meg

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Slender Man

Slender Man

2018
×
Read the review Edit this entry  
26
Pathology

Pathology

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Journeyman

Journeyman

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Tank 432

Tank 432

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Halloween

Halloween

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Beyond Skyline

Beyond Skyline

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Salvage

Salvage

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Malevolent

Malevolent

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Commuter

The Commuter

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Boar

Boar

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
★★
Edit this entry  
10
Knuckleball

Knuckleball

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Await Further Instructions

Await Further Instructions

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Skyscraper

Skyscraper

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The First Purge

The First Purge

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Cult of Chucky

Cult of Chucky

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Curve

Curve

2016
×
★★★
Edit this entry  
01
Sorcerer

Sorcerer

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry