Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Emily

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • The Staircase

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★½

  • We Own This City

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★