• Return of the Jedi

    ★★★½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★★

  • Amelia

    ★★½

  • Stories USA

  • A Man Apart

    ★½

  • Alien

    ★★★★★

  • It All Starts Today

    ★★★★

  • All I Desire

    ★★★

  • All Good Things

    ★★½

  • The Geisha Boy

    ★★★

  • Scream 3

    ★★★

  • Alien from the Deep

    ★★★

  • Walking from Munich to Berlin

    ★★★★★

  • T-Men

    ★★★½

  • Meshes of the Afternoon

    ★★★★★

  • Agent Cody Banks

    ★★

  • Agaton Sax and the Bykoebing Village Festival

    ★★★

  • Afterglow

    ★★★★