Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • Bank of Dave

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Close

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • In from the Side

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Zero Fucks Given

    ★★★★½

  • Endings, Beginnings

    ★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • The Only Living Boy in New York

    ★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Sing

    ★★★

  • The Falling

    ★★★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★★

  • Frances Ha

    ★★★★½

  • From Up on Poppy Hill

    ★★★★

  • My Blueberry Nights

    ★★★★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★★

  • Stand by Me

    ★★★★½

  • Stolen Kisses

    ★★★