• Firestarter

    ★½

  • The Bubble

  • Chernobyl: The Lost Tapes

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★

  • American Underdog

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • Double Walker

    ★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • The Rescue

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • A Spark Story

    ★★★½

  • My Son

    ★★

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★½

  • Candyman

    ★★★

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Red Rocket

    ½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Good on Paper

    ★★½

  • LFG

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • Fathom

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Plan B

    ★★★★

  • Seance

    ★★½

  • F9

    ★½

  • Revealed: The Hunt for Bin Laden

    ★★★

  • Cher & the Loneliest Elephant

    ★★★

  • The Year Earth Changed

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Seaspiracy

    ★★½

  • Happily

    ★★

  • Violet

    ★★

  • The Spine of Night

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Stop and Go

    ★½

  • Lily Topples The World

    ★★★

  • The Last Cruise

    ★★½

  • kid 90

    ★★½

  • Yes Day

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • The Scary of Sixty-First

  • Valley of the Kings: The Lost Tombs

    ★★★

  • Attack of the Murder Hornets

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ½

  • Fear of Rain

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ½

  • Prisoners of the Ghostland

  • Finding 'Ohana

    ★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★

  • The Jane Doe Murders

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★★

  • A Christmas Gift from Bob

    ★★½