Sort by

eli has logged 13 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Ping Pong the Animation

Ping Pong the Animation

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Little Red Riding Hood and Health

Little Red Riding Hood and Health

2007
×
★★★
Edit this entry  
22
Mind the Steps!

Mind the Steps!

1989
×
★★★
Edit this entry  
08
Lupin the Third: Lupin Family Lineup

Lupin the Third: Lupin Family Lineup

2012
×
★★★★
Edit this entry  
06
Lupin the Third: Prison of the Past

Lupin the Third: Prison of the Past

2019
×
★★★★
Edit this entry  
05
Lupin the Third: The Hemingway Papers

Lupin the Third: The Hemingway Papers

1990
×
★★
Edit this entry  
04
Tenkou Kotofumi

Tenkou Kotofumi

2011
×
Edit this entry  
04
Recorded by Arizal

Recorded by Arizal

2020
×
★★★
Edit this entry  
04
Lupin the Third: The Legend of Twilight Gemini

Lupin the Third: The Legend of Twilight Gemini

1996
×
★★
Edit this entry  
03
The Monster Under My Bed

The Monster Under My Bed

2020
×
★★★
Edit this entry  
03
Lupin the Third: The Pursuit of Harimao's Treasure

Lupin the Third: The Pursuit of Harimao's Treasure

1995
×
★★
Edit this entry  
02
Lupin the Third: Missed by a Dollar

Lupin the Third: Missed by a Dollar

2000
×
★★★
Edit this entry  
01
Lupin the Third: Bye Bye, Lady Liberty

Lupin the Third: Bye Bye, Lady Liberty

1989
×
★★★
Edit this entry