• The Batman

  • Thor: Love and Thunder

  • Godzilla vs. Kong

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • The Outpost

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • A Heist With Markiplier

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★½

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★★

  • Murder Mystery

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★★★

  • DAMIEN

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★½

  • Yesterday

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

  • Godzilla: The Planet Eater

    ★★½

  • Venom

    ★★★½

  • Night School

    ★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Meg

    ★★½

  • Skyscraper

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Godzilla: City on the Edge of Battle

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Rampage

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Godzilla: Planet of the Monsters

    ★★★½

  • Daddy's Home 2

    ★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★

  • It

    ★★★★

  • Death Note

    ½

  • The Emoji Movie

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★½

  • Cars 3

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Boss Baby

    ★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★½

  • A Ghost Story

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★