• Stay Home

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Hamilton

    ½

  • A Dog That Smokes Weed

    ★★★★½

  • Twins in Paradise

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Onward

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • The Turning

  • Goldman v Silverman

    ★★★★½

  • Underwater

    ★★★½

  • The Grudge

    ★★★★

  • Dolittle

    ★★½

  • Suki

    ★★★★

  • Togo

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Black Christmas

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Hazbin Hotel

  • The Gallows Act II

    ★★

  • Saint George

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Fractured

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • Catscape

    ★★★★★

  • 3 from Hell

    ★★★★½

  • The Song of Names

    ★★★

  • Jojo Rabbit

  • Abominable

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • The Laundromat

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • Haunt

    ★★★★

  • Jacob's Ladder

    ★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★

  • Anima

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★½

  • Strange But True

    ★★½

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Ma

    ★★½

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • Bit

    ★★★★

  • Rim of the World

    ★★

  • Avengement

    ★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★½