• Bit

    ★★★★

  • Rim of the World

    ★★

  • Avengement

    ★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★½

  • Loqueesha

    ½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★½

  • Brightburn

    ★★½

  • Wine Country

    ★★★½

  • The Intruder

    ★½

  • Tolkien

    ★½

  • In Search of Darkness: A Journey Into Iconic '80s Horror

    ★★★★★

  • dead end

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Breakthrough

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

    ★★★★★

  • The Best of Enemies

    ★★

  • Missing Link

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Unplanned

    ½

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★★

  • The Highwaymen

    ★★½

  • The Curse of La Llorona

    ★½

  • Us

    ★★★★½

  • I See You

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★½

  • Triple Frontier

    ★★½

  • We Summon the Darkness

    ★★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★½

  • Wounds

    ★★

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • Fyre

    ★★★½

  • A Dog's Way Home

  • Polaroid

    ★★½

  • Escape Room

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • mask dog

    ★★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Vice

    ★★★★

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Shrek Retold

    ★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★½

  • Bunnyrabbit

    ★★★★★

  • Mortal Engines

    ★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★★

  • The Grinch

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • The Holiday Calendar

    ★★

  • Slaughterhouse Rulez

    ★★★½

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

  • Venom

    ★★½

  • Hell Fest

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • motivational video movie

    ★★★★½

  • Smallfoot

    ★★½

  • Green Book

    ★½

  • Where Hands Touch

    ½

  • Ben Is Back

    ★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • Greta

    ★★★★

  • Vox Lux

    ★★½

  • The Nun

    ★★½

  • At Eternity's Gate

    ★★★★½

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★