• Suspiria

    ★★★★

  • The Other Side of the Wind

    ★★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Little Stranger

    ★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Operation Finale

    ★★★

  • First Man

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Slender Man

    ½

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • The Meg

    ★½

  • Comedy Central Roast of Bruce Willis

    ★★★

  • Our House

    ★★

  • Cam

    ★★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • A ti te quería encontrar

    ★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Everything Is Terrible! Presents: The Great Satan

    ★★★★½

  • Purl

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Tag

    ★½

  • Knife+Heart

    ★★★★★

  • Burning

    ★★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★½

  • Arctic

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★½

  • The Week Of

    ★★★

  • Dirty Computer

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Dear Ex

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★★

  • 10x10

    ★★

  • Truth or Dare

    ★★½

  • For the Hungry Boy

    ★★★★

  • floatland

    ★★★★★

  • The Titan

    ★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★

  • Sherlock Gnomes

    ★★★½

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Team Darryl

    ★★

  • Love, Simon

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★½

  • Peter Rabbit

    ★½

  • Winchester

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Shirkers

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★

  • Piercing

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • The Open House

    ★½

  • Mandy

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Searching

    ★★★★½

  • The Commuter

    ★★★½

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½