• Elf

    ★★★★½

  • Basket Case

    ★★★★½

  • The Return of the Pink Panther

    ★★★½

  • The Pink Panther

    ★★★★

  • Lolita

    ★★★½

  • Hellraiser: Judgment

    ★★½

  • Hellraiser: Revelations

    ½

  • Perfect Target

    ★½

  • Hellraiser: Hellworld

    ★★★★

  • Hellraiser: Deader

    ★★★

  • Hellraiser: Hellseeker

    ★★★★

  • Never Too Young to Die

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • Hellraiser: Inferno

    ★★★

  • Hellraiser: Bloodline

    ★★★½

  • Hellraiser III: Hell on Earth

    ★★★★½

  • Hellbound: Hellraiser II

    ★★★★★

  • First Reformed

    ★★★½