Sort by
  • 491, VA

    ★★★★

  • The Curse

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Thanksgiving

  • Godzilla Minus One

  • Dark Harvest

    ★★

  • The Swan

    ★★½

  • The All Golden

  • Stopmotion

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Creator

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ½

  • Poor Things

    ★★½

  • The Royal Hotel

    ★★½

  • Ferrari

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Where the Devil Roams

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

  • Red Rooms

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Chasing Chasing Amy

  • Fallen Leaves

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

  • The Sweet East

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • The Adults

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Playland

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Letters to the Postman

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Beaten to Death

  • Smile

    ★★★★

  • Viking

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • Glass Onion

    ★½

  • The Menu

    ½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Straight Ball

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

  • Master Gardener

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Purple Hearts