Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • The Big 4

    ★★★½

  • Prisoner of Love

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Troll

    ★★½

  • My Name Is Vendetta

    ★½

  • Strange World

    ★★

  • State of Alabama vs. Brittany Smith

    ★★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★

  • Puppet Master: Doktor Death

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Prey for the Devil

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hot Take: The Depp/Heard Trial

  • Smile

    ★½

  • HELL DOGS

    ★★½

  • Goodnight Mommy

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • My Policeman

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • End of the Road

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★★★

  • Sr.

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • Clerks III

    ★★

  • The Next 365 Days

    ½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • The Most Dangerous Game

    ½

  • Bring Him Back Dead

    ★★★★

  • Death Count

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Hustle

    ★★½

  • What Is a Woman?

    ★★★

  • Men

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Last Seen Alive

    ★★★

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Corrective Measures

    ½

  • Acharya

    ½

  • 4 Horsemen: Apocalypse

    ½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Choose or Die

    ★½

  • ¿Y cómo es él?

    ★★

  • All the Old Knives

    ★★

  • Green Snake: The Fate of Reunion

    ★½

  • Morbius

    ½

  • RRR

    ★★★★★

  • ...Watch Out, We're Mad

    ★½

  • Umma

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • I Love My Dad

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Eraser: Reborn

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½