RSS feed for John

John has logged 24 entries for films rated ★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Venom

Venom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Pictured

Pictured

2014
×
★★½
Edit this entry  
31
Zombie Universe 2

Zombie Universe 2

2012
×
★★½
Edit this entry  
01
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Flying Padre

Flying Padre

1951
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Love, Death & Robots : Blindspot

Love, Death & Robots : Blindspot

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Anatomy of a Dewback

Anatomy of a Dewback

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Lego Star Wars: The Padawan Menace

Lego Star Wars: The Padawan Menace

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Lego Star Wars: Bombad Bounty

Lego Star Wars: Bombad Bounty

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Wonder Woman

Wonder Woman

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Venom

Venom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Goosebumps

Goosebumps

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Hellboy

Hellboy

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Macbeth

Macbeth

1971
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Justice League

Justice League

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Black Hawk Down

Black Hawk Down

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry