Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Persuasion

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • LuLaRich

    ★★★