gabby! has logged 10 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Laurence Anyways

Laurence Anyways

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Matthias & Maxime

Matthias & Maxime

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Me and Earl and the Dying Girl

Me and Earl and the Dying Girl

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Eat Pray Love

Eat Pray Love

2010
×
★★
Read the review Edit this entry