Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Swan

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Indiana Jones Collection

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Fast X

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ½

  • In Water

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Creed III

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Passages

    ★★½

  • Past Lives

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Fair Play

    ★★½

  • Missing

    ★★½

  • House Party

    ★★

  • Plane

    ★★★½

  • The Old Way

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★½

  • The Munsters

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★½