Sort by
  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

  • It's Hard to Speak, It's Hard to Hear

    ★★★★★

  • Doctor Who: The Giggle

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

  • Wonka

    ★★½

  • Doctor Who: The Star Beast

  • Scott Pilgrim Takes Off

  • Napoleon

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★½

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★★

  • Prison in the Andes

    ★★★★

  • Celluloid Underground

    ★★★

  • The Swan

  • Saw X

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Treasure of the Cyclops

    ★★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Hit Man

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Shadow Puppets

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Last Summer

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Omen

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Pictures of Ghosts

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • The Bride

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Effeminate

    ★★★½

  • The Grand Tour: A Scandi Flick

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Scaring Women at Night

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Love Life

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Blue Jean

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½