• Breathe

    ★★★½

  • Farewell Amor

    ★★★

  • Detective Conan: Zero the Enforcer

    ★★★

  • Detective Conan: Captured in Her Eyes

    ★★★

  • Fanny Lye Deliver'd

    ★★★

  • Wander Darkly

    ★★★

  • DragonHeart

    ★★★

  • The BFG

    ★★½

  • Song Without a Name

    ★★★

  • The Wolf House

    ★★★

  • Hunger Ward

    ★★★

  • Muppets Most Wanted

    ★★★

  • The Brave Little Toaster to the Rescue

    ★★½

  • Beginning

    ★★★★

  • Mulan

    ★★½

  • Mulan

    ★★★½

  • Anna

    ★★★

  • Hellboy

    ★★★