Sort by
  • Enola Holmes

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Bombshell

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Addams Family

    ★★★½

  • The Irishman

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Two Popes

    ★★★★½

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

  • Marriage Story

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Avengers: Endgame

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

  • Fyre

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Bohemian Rhapsody

  • A Star Is Born

  • The Favourite

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Roma

  • Mission: Impossible – Fallout

  • Incredibles 2

  • BlacKkKlansman

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Coco

  • Blade Runner 2049

  • Thor: Ragnarok

  • mother!

  • It

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Lady Bird

  • The Shape of Water

  • American Made

    ★★★★

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

  • Logan

  • The Lego Batman Movie

  • Get Out

  • Call Me by Your Name

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Hidden Figures

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • The Invisible Guest

  • Lion

  • Moonlight

  • Arrival

  • La La Land

  • Suicide Squad

  • Hell or High Water

  • The Nice Guys

  • Captain America: Civil War

  • Batman v Superman: Dawn of Justice