Sort by
  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Finch

    ★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Night Teeth

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Controlling Britney Spears

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Cinderella

    ½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½