Sort by
  • Gold Run

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

  • Making 1899

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Devotion

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Luck

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Prehistoric Planet

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Memory

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Father Stu

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Ledge

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Inventing Anna

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Against the Ice

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Gold

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Attenborough and the Mammoth Graveyard

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Maya and Her Lover

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Pilot. A Battle for Survival

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Jai Bhim

    ★★★★