• Hero Mode

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • The Dry

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★★

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Cats

    ½

  • Steven Universe Future

    ★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Men in Black: International

  • Toy Story 4

    ★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Aunty Donna - The Album Tour

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • The Hate U Give

    ★★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

  • Ready Player One

    ★★★

  • Black Panther

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Wonder

    ★★★

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • The Emoji Movie

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Adventure Time: Elements

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Jasper Jones

    ★★★½

  • Adventure Time: Islands

    ★★★★½

  • The Amazing Tour Is Not On Fire

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★★½

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

  • Hush

    ★★★½

  • Deadpool

  • EMO the Musical

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

  • Adventure Time: Stakes

    ★★★★

  • Regular Show: The Movie

    ★★★

  • Smosh: The Movie

  • Pixels

  • Big Hero 6

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy

  • Angry Video Game Nerd: The Movie

    ★★★½

  • Expiration Date

    ★★★★½

  • Healing

    ★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★

  • Bo Burnham: What.

    ★★★★½

  • Dick Figures: The Movie

    ★★★

  • Monsters University

    ★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★★

  • That's My Boy

    ★½

  • Jake and Amir: Fired

  • Arthur Christmas

    ★★★★

  • Arthur

    ★★★★

  • The Last Airbender: Origins of the Avatar