• Untitled Spider-Man 3

    ½

  • The Old Guard

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • The Last Days of American Crime

    ½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ½

  • Extraction

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • One Piece: Stampede

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ½

  • Hellboy

    ★★½

  • Miles Davis: Birth of the Cool

    ★★★★½

  • The Lodge

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Upgrade

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold

    ★★★★

  • MFKZ

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • Chasing Trane

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Lights Out

    ★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Dofus - Book I: Julith

    ★★★★½

  • Creed

    ★★★★½

  • Sicario

    ★★★★★

  • Ex Machina

    ★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • The Equalizer

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Her

    ★★★★★

  • Justice League: The Flashpoint Paradox

    ★★★★

  • World War Z

    ★★★

  • Evil Dead

    ★★★★½

  • One Piece Film: Z

    ★★★★★

  • Dredd

    ★★★★★

  • 21 Jump Street

    ★★★

  • The Woman in Black

    ★★½

  • The Raid

    ★★★★★

  • TEKKEN: Blood Vengeance

    ★★★½

  • Drive

    ★★★★½

  • Scream 4

    ★★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • Confessions

    ★★★★★

  • Kick-Ass

    ★★★

  • Planet Hulk

    ★★★★★

  • Zombieland

    ★★★★

  • Hulk vs. Thor

    ★★★★½

  • Hulk vs. Wolverine

    ★★★★½

  • Lake Mungo

    ★★★½

  • The Incredible Hulk

    ★★★★★

  • Iron Man

    ★★★★

  • Shooter

    ★★★

  • Zodiac

    ★★★★★

  • The Departed

    ★★★★★

  • Madagascar

  • House of Wax

    ★★

  • Sin City

    ★★★★★