Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Pinocchio

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Luck

    ★½

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Red Notice

  • Finch

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★