Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Along for the Ride

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Fresh

    ★★★★

  • The Royal Treatment

  • Scream

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Hating Game

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • After We Fell

    ½

  • He's All That

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Till Death

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Fallout

    ★★★

  • Moxie

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Holidate

    ★★½

  • Shithouse

    ★★★★

  • Freaky

  • Tenet

    ★★★★

  • Host

    ★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Jack Whitehall: I'm Only Joking

    ★★★

  • Hamilton

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Normal People

    ★★★★★

  • The Disney Family Singalong

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★