Garon has logged 20 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Tentacles

Tentacles

1977
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Out of the Dark

Out of the Dark

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Hell Night

Hell Night

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ronin

Ronin

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Creep 2

Creep 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Proud Mary

Proud Mary

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Rhinoceros

Rhinoceros

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
American Assassin

American Assassin

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
American Gothic

American Gothic

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Insidious: The Last Key

Insidious: The Last Key

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Post

The Post

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Insidious: Chapter 3

Insidious: Chapter 3

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Insidious: Chapter 2

Insidious: Chapter 2

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Insidious

Insidious

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry