• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Wind River

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Kingdom of Heaven

    ★★★★½

  • The Matrix Revolutions

    ★★★½

  • The Matrix Reloaded

    ★★★

  • The Matrix

    ★★★★

  • Pulp Fiction