Travis Lee Prine has logged 10 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★
Edit this entry  
16
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★
Edit this entry  
24
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★★★
Edit this entry  
05
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Clerks

Clerks

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry