• Awake

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

  • WandaVision

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Scoob!

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • His House

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • NO VACANCY

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Act

    ★★★★

  • Us

    ★★½

  • Good Boys

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Get Duked!

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Glass

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • ★★★★½

  • Creed II

    ★★★★½

  • The Grinch

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Overlord

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Skyscraper

    ★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Gotti

  • The House That Jack Built

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Climax

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • A Walk Through The Doctor Forest

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½