Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • The Tuba Thieves

    ★★★

  • Scrapper

    ★★★★★

  • Shortcomings

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Cat Person

    ★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★★

  • Kim's Video

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Carmen

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Emily

    ★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Red Suitcase

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Flying Sailor

  • Vengeance

    ★★½

  • My Fake Boyfriend

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It