RSS feed for gayathri

gayathri has rated 37 films ★★½ .

  • The Breakfast Club

    ★★½

  • Idharkuthane Aasaipattai Balakumara

    ★★½

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★½

  • Bombshell

    ★★½

  • Bigil

    ★★½

  • Pom Poko

    ★★½

  • Ocean Waves

    ★★½

  • Sarvam Thaala Mayam

    ★★½

  • Pataakha

    ★★½

  • Nota

    ★★½

  • Kadaikutty Singam

    ★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★½

  • Padmaavat

    ★★½

  • The Little Hours

    ★★½

  • Dangal

    ★★½

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★½

  • Lucknow Central

    ★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★½