teagan has logged 11 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Tig Notaro: Happy To Be Here

Tig Notaro: Happy To Be Here

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Maniac

Maniac

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Damsels in Distress

Damsels in Distress

2011
×
Read the review Edit this entry  
22
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Election

Election

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Revolutionary Road

Revolutionary Road

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Pride and Prejudice

Pride and Prejudice

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Nine to Five

Nine to Five

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry