• The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • Better Watch Out

    ★★★½

  • Cyrano

    ★★★½

  • Joyeux Noel

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Fright Night

    ★★★★★

  • Halloween Kills

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • Eyes Without a Face

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Bingo Hell

    ★★★

  • Society

    ★★★★

  • Tove

    ★★★

  • I'm Your Man

    ★★★★

  • Night of the Comet

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★★