Sort by
  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

  • Inside

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Plane

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Harry & Meghan

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★