RSS feed for Greg
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
The Curse of La Llorona

The Curse of La Llorona

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Intruder

The Intruder

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Field Guide to Evil

The Field Guide to Evil

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Slaughterhouse Rulez

Slaughterhouse Rulez

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hallowed Ground

Hallowed Ground

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Clinton Road

Clinton Road

2019
×
Read the review Edit this entry  
01
Head Count

Head Count

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Church

The Church

1989
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Berberian Sound Studio

Berberian Sound Studio

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Knife+Heart

Knife+Heart

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Dead Trigger

Dead Trigger

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Hagazussa

Hagazussa

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Deep Murder

Deep Murder

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Gate II: Trespassers

The Gate II: Trespassers

1990
×
★★½
Edit this entry  
15
The First Power

The First Power

1990
×
★★★½
Edit this entry  
14
The Child Remains

The Child Remains

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Shed of the Dead

Shed of the Dead

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
I Am Mother

I Am Mother

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Tag-Along: Devil Fish

The Tag-Along: Devil Fish

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
St. Agatha

St. Agatha

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Haunting of Sharon Tate

The Haunting of Sharon Tate

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Rampant

Rampant

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Climax

Climax

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Ranger

The Ranger

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
I Trapped the Devil

I Trapped the Devil

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Wine Country

Wine Country

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Psycho Stripper

Psycho Stripper

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
The Prodigy

The Prodigy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Laddie

Laddie

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Rottentail

Rottentail

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
02
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Dr. Giggles

Dr. Giggles

1992
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Afraid of the Dark

Afraid of the Dark

1991
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Final Wish

The Final Wish

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Overlord

Overlord

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Isle

The Isle

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Repossessed

Repossessed

1990
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Nun

The Nun

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Look Away

Look Away

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Possession of Hannah Grace

The Possession of Hannah Grace

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry