Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • boygenius: the film

  • Renfield

    ★★★★

  • Mae Martin: SAP

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Close

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Crush

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bubble

    ★½

  • House Comes with a Bird

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • Uncharted

    ★½

  • All of Us Are Dead

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • The Book of Boba Fett

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • The Grucifixion

  • Hawkeye

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett