Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Saw X

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Poolman

    ★★

  • Hell of a Summer

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • Hit Man

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Giiwe: Returning Home

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Champions

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • House Party

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Five Fingers of a Dog

  • Werewolf by Night

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Venus

    ★★★

  • The People's Joker

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Blackening

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★

  • Day Shift

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Open Doom Crescendo

  • Nope

    ★★★★