Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Antlers

Antlers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
My Hero Academia: World Heroes' Mission

My Hero Academia: World Heroes' Mission

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Gangster Squad

Gangster Squad

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
A Silent Voice

A Silent Voice

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Warriors

The Warriors

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry