Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • About My Father

  • Fast X

    ★★

  • Fool's Paradise

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★½

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • A Good Person

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

  • 65

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Neil Young: Harvest Time

  • Violent Night

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Talk to Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Sanctuary

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • Empire of Light

    ★★½

  • Women Talking

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Wedding Season

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Showing Up

  • Close

  • Broker

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Return to Seoul

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★½

  • Corsage

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Jackass 4.5

  • Armageddon Time

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness