Sort by
  • Best. Christmas. Ever!

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

  • Writing a Play (dark blue orchard)

  • When Evil Lurks

  • Priscilla

  • Evil Does Not Exist

  • The Killer

    ★★★½

  • The Beast

  • Stane

  • The Royal Hotel

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

  • Red, White & Royal Blue

  • Aporia

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • Barbie

  • John Early: Now More Than Ever

  • Donyale Luna: Supermodel

  • No Hard Feelings

  • Bad Things

  • La Chimera

  • Asteroid City

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

  • Queenmaker: The Making of an It Girl

  • Book Club: The Next Chapter

  • The Mother

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Dead Ringers

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Swarm

  • Problemista

    ★★★★

  • Cora Bora

  • Bottoms

  • Run

  • Scream VI

  • Afire

    ★★★★

  • Reality

    ★★★

  • 80 for Brady

  • Pamela, A Love Story

  • Knock at the Cabin

  • The Fury

  • Passages

  • Rotting in the Sun

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

  • The Starling Girl

  • Bad Behaviour

  • Eileen

    ★★★★

  • Theater Camp

  • Infinity Pool

  • Birth/Rebirth

  • Fair Play

  • Magazine Dreams

    ★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

  • M3GAN

  • Something from Tiffany's

  • Fleishman Is in Trouble

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • She Said

    ★★

  • The Estate

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★