geoffreyjar has logged 47 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Sonic Rebuilt

Sonic Rebuilt

2020
×
Edit this entry  
30
Ranma ½: The Movie 3 — The Super Non-Discriminatory Showdown: Team Ranma vs. the Legendary Phoenix

Ranma ½: The Movie 3 — The Super Non-Discriminatory Showdown: Team Ranma vs. the Legendary Phoenix

1994
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Dragons Forever

Dragons Forever

1988
×
Read the review Edit this entry  
28
The Wizard

The Wizard

1989
×
Read the review Edit this entry  
27
Hans Brinker

Hans Brinker

1969
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Richard Jewell

Richard Jewell

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Legend of Crimson

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Legend of Crimson

2019
×
Read the review Edit this entry  
24
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2011
×
Read the review Edit this entry  
23
Onward

Onward

2020
×
Edit this entry  
22
I Married a Witch

I Married a Witch

1942
×
Read the review Edit this entry  
21
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dial M for Murder

Dial M for Murder

1954
×
Read the review Edit this entry  
21
Bullitt

Bullitt

1968
×
Read prior review Edit this entry  
21
Creature from the Black Lagoon

Creature from the Black Lagoon

1954
×
Read prior review Edit this entry  
20
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
Read the review Edit this entry  
19
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
Read prior review Edit this entry  
18
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
Read prior review Edit this entry  
17
Survival of the Dead

Survival of the Dead

2009
×
Read prior review Edit this entry  
16
Diary of the Dead

Diary of the Dead

2007
×
Read prior review Edit this entry  
15
Land of the Dead

Land of the Dead

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Night of the Living Dead

Night of the Living Dead

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Crazies

The Crazies

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Virus

Virus

1980
×
Read the review Edit this entry  
12
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

1978
×
Read prior review Edit this entry  
10
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

1978
×
Read prior review Edit this entry  
09
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

1978
×
Read prior review Edit this entry  
08
Undefeatable

Undefeatable

1993
×
Read the review Edit this entry  
08
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
Edit this entry  
07
Ten Little Indians

Ten Little Indians

1965
×
Edit this entry  
07
The Law and the Lab

The Law and the Lab

1956
×
Read the review Edit this entry  
07
The Law and Jake Wade

The Law and Jake Wade

1958
×
Read the review Edit this entry  
07
Police Story 2013

Police Story 2013

2013
×
Read the review Edit this entry  
07
The Legend of Hercules

The Legend of Hercules

2014
×
Read the review Edit this entry  
07
Day of the Dead

Day of the Dead

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Curse of La Llorona

The Curse of La Llorona

2019
×
Edit this entry  
07
The Dead Center

The Dead Center

2018
×
Edit this entry  
06
Deadly Manor

Deadly Manor

1990
×
Edit this entry  
04
Frozen II

Frozen II

2019
×
Edit this entry  
03
The Prey

The Prey

1983
×
Edit this entry  
03
Edge of the Axe

Edge of the Axe

1988
×
Read the review Edit this entry  
02
King Kong

King Kong

1933
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Zombies: The Beginning

Zombies: The Beginning

2007
×
Read the review Edit this entry  
01
Island of the Living Dead

Island of the Living Dead

2007
×
Read the review Edit this entry  
01
In the Land of the Cannibals

In the Land of the Cannibals

2004
×
Read the review Edit this entry  
01
Cannibal World

Cannibal World

2004
×
Read the review Edit this entry