• Soul

    ★★★★½

  • I Am Legend

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★

  • Vivarium

    ★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • 12 Years a Slave

    ★★★★

  • The Expendables

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Neighbors

    ★★★½