Sort by
  • See How They Run

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Single All the Way

  • The Bitch Who Stole Christmas

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Maid

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Humans

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Till Death

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • The Novice

    ★★½

  • 7 Days

    ★½

  • Loki

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • P!NK: All I Know So Far

  • Cruella

    ★★★½

  • Four Roads

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★½

  • Mass

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Flee

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Censor

    ★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★