Sort by

george has logged 17 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
French Exit

French Exit

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
First Cow

First Cow

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Bull

Bull

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry