Sort by

georgia has logged 132 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Red Notice

Red Notice

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Elf

Elf

2003
×
Edit this entry  
24
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Great Wall

The Great Wall

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Ciao Alberto

Ciao Alberto

2021
×
Edit this entry  
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Fool's Gold

Fool's Gold

2008
×
★★
Edit this entry  
13
Check Inn to Christmas

Check Inn to Christmas

2019
×
Edit this entry  
12
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
Read prior review Edit this entry  
24
Jonas Brothers Family Roast

Jonas Brothers Family Roast

2021
×
Read the review Edit this entry  
23
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dug's Special Mission

Dug's Special Mission

2009
×
Read the review Edit this entry  
06
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★
Edit this entry  
06
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
After We Fell

After We Fell

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Voyagers

Voyagers

2021
×
Read the review Edit this entry  
10
Scenes from a Marriage

Scenes from a Marriage

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Letters to Juliet

Letters to Juliet

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mainstream

Mainstream

2020
×
Read the review Edit this entry  
08
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Togo

Togo

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
He's All That

He's All That

2021
×
½
Edit this entry  
18
27 Dresses

27 Dresses

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

2010
×
Read the review Edit this entry  
09
Zack and Miri Make a Porno

Zack and Miri Make a Porno

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
07
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Tag

Tag

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Hangover Part III

The Hangover Part III

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Hangover Part II

The Hangover Part II

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Pretty Woman

Pretty Woman

1990
×
★★★★
Edit this entry  
26
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Eagle Eye

Eagle Eye

2008
×
★★
Edit this entry  
19
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry