Sort by
  • M3GAN

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★½

  • The Last Movie Stars

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★½

  • Persuasion

    ★★★½

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Conversations with Friends

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Fresh

    ½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Landscapers

    ★★★★½

  • Single All the Way

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Midnight Mass

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Cruella

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • Together Together

    ★★★½

  • Passing

    ★★★½

  • It's a Sin

    ★★★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • The Prom

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Undoing

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Rebecca

    ★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★